محصولات

شرکت فرم و فضا حاصل تجربه 23 ساله ، هنر و دانش روز متخصصين ايران زمين مي باشد. اين مجموعه با نوآوری در عرصه معماری داخلی و خلاقيت منحصر به فرد درطراحی محصولات مبلمان اداری ، میز کارمندی ، کانتر منشی و ... همواره سعی بر تولید با کیفیت ، مطابق دانش روز داشته و دارد.
صندلی های کاری باید با توجه به نوع  استفاده روزمره باید از ویژگی های به خصوصی برخوردار باشد. در نظر داشته باشید برای فردی که با رایانه کار می کند و بعضی مواقع به پشتی صندلی تکیه می دهد باید از صندلی هایی استفاده کند که پشتی آن ها قابلیت ارتجاع به سمت عقب را داشته باشد.
اگر صندلی پشت سری نداشته باشد معمولا بهترین زاویه نشستن حدود 110 درجه است. این زاویه کمترین فشار ممکنه را به مهره های کمر وارد می کند.
همچنین باید در نظر داشت که در مورد صندلی های مخصوص نوشتن، خواندن و کار با رایانه، ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که پای فرد حتما به زمین برسد و آن قدر کوتاه باشد که پشت ران شخص از کف صندلی بلند شود و باعث شود پاهای شخص به سمت شکم جمع شود.
شرکت فرم فضا همواره تمام تلاش خود را برای استفاده از مشاوره کارشناسان خبره برای تولید علمی ، طبی محصولات خود مطابق با دانش روز داشته است.  
ما همواره در ارائه محصولات مبلمان اداري و خانگي به بازار با سبكي خلاقانه پيشقدم بوده ايم. افتخارميكنيم كه جوايز مختلف از نمايشگاههاي بين المللي مبلمان براي خلاقيت و نواوري دريافت كرده ايم.

ست های مدیریتی
میزهای کارمندی
 پارتیشن اداری
کانتر منشی
اتاق کنفرانس
کتابخانه
بستن